Zhubnout zdravě - úvodní konzultace 30min

Popis

Program AyurBalance® vám pomůže vyladit se do stavu, kdy budete dlouhodobě spokojeni vy i vaše tělo. Na úvodní nezávazné konzultaci probereme vaše očekávání a motivace, a jaké jsou možnosti. Vy se následně rozhodnete, jestli je pro vás program vhodný. Podrobné info k programu najdete na www.bodyness.cz
Konzultace trvá 30 min (při rezervaci uvidíte o 30 min. více z důvodu půlhodinových intervalů mezi klienty).

Zhubnout zdravě - úvodní konzultace 30min

Podrobnosti


O nás

Slogan

Profesionální péče pro všechny úžasné královny.

Kdo jsme

Pomůžu vám cítit se ve svém těle co nejlépe, ve všech obdobích života. Kromě masážních procedur jsem pro vás vytvořila také Program AyurBalance®, ve kterém pomáhám s tím jak dobře jíst, žít a třeba i zhubnout. Ať už vás trápí usazování tuku, únava a nedostatek energie, problémy s trávením, kožní potíže či snížená imunita, první, co je potřeba udělat, je začít trochu víc pečovat o své tělo i mysl. A právě proto jsem připravila program AyurBalance, který přesně o tomhle je.

Neustále se v oborech výživy a péče o tělo vzdělávám, samozřejmostí jsou u mne všechny potřebné akreditace, a jsem zastáncem přirozené stravy. Rozhodně nedoporučuji nakupování jakýchkoli potravinových doplňků předtím, než pro sebe uděláte základ pomocí úpravy běžné životosprávy a stravování.

Péče, kterou dostanete u mě, navazuje na ájurvédské téma harmonizace a obnovení rovnováhy v těle a synchronizace se sebou samým. Při masážích používám aromaterapeutické oleje značky Karel Hadek, které svou kvalitou přispívají k ještě většímu regeneračnímu účinku.

Platit u mně můžete také přes QR kód nebo kartou.

Více se také dozvíte na mém webu www.bodyness.cz, odkud si můžete také zarezervovat termín na Reservio.

Adresa

Moravská 46, Praha 2

Přijímám platby kartou a dostanete se k mně tramvají 10 nebo 16, na zastávku Šumavská či Vinohradská vodárna.

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

08:30 – 20:00

úterý

08:30 – 20:00

středa

08:30 – 20:00

čtvrtek

08:30 – 20:00

pátek

08:30 – 20:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno