AyurBalance - jednorázová konzultace 60min

Popis

Najdeme způsob, jak udržitelně zahájit vaši cestu ke zdravému tělu a klidné mysli. V případě zájmu a vhodnosti může být součástí také podpůrná jemná hypnóza, která pomáhá nejen se stresem, ale také k využití vnitřní síly, potřebné pro žádoucí změny.

AyurBalance - jednorázová konzultace 60min

Podrobnosti

Poskytují
1 000 Kč

O nás

Slogan

Holistická profesionální péče o mysl a tělo

Kdo jsme

Pomůžu vám cítit se ve svém těle co nejlépe, ve všech obdobích života. Kromě masážních procedur jsem pro vás vytvořila také holistickou péči AyurBalance®, která pomáhá ke štíhlejšímu a zdravějšímu tělu. Hodí se pro vás, ať už vás trápí usazování tuku, únava a nedostatek energie, problémy s trávením či snížená imunita.
Nejen při hubnutí u mě můžete vyzkoušet blahodárné účinky hypnózy, která může být čistě relaxační - při stresu a psychickém přetížení, nebo podpůrná - když chcete ve svém životě něco změnit, ať už se jedná o zdraví, návyky apod.

Neustále se v oborech péče o tělo i mysl vzdělávám, samozřejmostí jsou u mne všechny potřebné akreditace, a jsem zastáncem přirozené stravy. Rozhodně nedoporučuji nakupování jakýchkoli potravinových doplňků předtím, než pro sebe uděláte základ pomocí úpravy běžné životosprávy.

Péče, kterou dostanete u mě, navazuje na ájurvédské téma harmonizace a obnovení rovnováhy v těle a synchronizace se sebou samým. Při masážích používám aromaterapeutické oleje značky Karel Hadek, které svou kvalitou přispívají k ještě většímu regeneračnímu účinku.

Platit u mně můžete také přes QR kód nebo kartou.

Více se také dozvíte na mém webu www.bodyness.cz, odkud si můžete také zarezervovat termín na Reservio.

Adresa

Moravská 46, Praha 2

POZOR! Ve středu mne najdete vždy jen na adrese Rytířská 6, Praha 1

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

08:30 – 20:00

úterý

08:30 – 20:00

středa

08:30 – 20:00

čtvrtek

08:30 – 20:00

pátek

08:30 – 20:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno