Péče pro královnu, 120 min

Popis

Královská regenerační procedura začíná masáží celého těla ve stylu ayurvedy, jejíž účinnost je podpořena těmi nejkvalitnějšími aromaterapeutickými oleji, které namíchám speciálně pro vás. Účinky masáže poté doznívají při druhé části, kdy se celková relaxace prohlubuje během liftingové masáže obličeje. Celkový regenerační účinek obou procedur podpoří závěrečná masáž hlavy. Budete se cítit jako znovuzrozená. Celá procedura trvá 120 minut.

Podrobnosti

2 hodiny 30 minut
Poskytuje
2 000 Kč

O nás

Slogan

Péče o tělo a mysl pro uspěchaný život ve městě. Moje moto je je

Kdo jsme

Jako certifikovaná masérka a výživová poradkyně vám pomáhám ke zdravému tělu a mysli. Strava ve spojení s masážemi jsou účinným způsobem, jak o své tělo pečovat.

Péče, kterou dostanete u mě, navazuje na ájurvédské téma harmonizace a obnovení rovnováhy v těle a synchronizace se sebou samým. Při masážích používám výhradně aromaterapeutické oleje značky Karel Hadek, které svou kvalitou přispívají k ještě většímu regeneračnímu účinku. A pokud byste chtěli začít používat zdraví prospěšné aromaterapeutické produkty i doma, ráda vám připravím vaše osobní složení balíčku pro celkovou péči o tělo i pleť, na základě vašich specifických potřeb.

Regenerační masáže jsou také důležitou součástí mého velmi osobního programu AyurBalance - Zhubnout zdravě. Chcete shodit přebytečná kila a zároveň prospět svému zdraví? Nebuďte na to sami, pomůžu vám dosáhnout výsledků, které si přejete.

Platit u mně můžete také kartou.

Více se také dozvíte na mém webu www.bodyness.cz, odkud si můžete také zarezervovat termín na Reservio.

Adresa

Moravská 46, Praha 2

Přijímám platby kartou a dostanete se k mně tramvají 10 nebo 16, na zastávku Šumavská či Vinohradská vodárna.

Vyhledání trasy